Redaksjonen og ansatte i forskning.no

Aksel Kjær Vidnesansvarlig redaktør og daglig leder aksel@forskning.nomobil: 922 47 741
Aksel Kjær Vidnes
ansvarlig redaktør og daglig leder aksel@forskning.no
mobil: 922 47 741
Bjørnar Kjensliredaksjonssjefbjornar@forskning.nomobil: 942 43 567
Bjørnar Kjensli
redaksjonssjef
bjornar@forskning.no
mobil: 942 43 567
Trine Andreassenreportasjeledertrine@forskning.nomobil: 975 93 788
Trine Andreassen
reportasjeleder
trine@forskning.no
mobil: 975 93 788
Frithjof Eide Fjeldstaddebattredaktørfrithjof@forskning.nomobil: 480 98 388
Frithjof Eide Fjeldstad
debattredaktør
frithjof@forskning.no
mobil: 480 98 388
Anders Moen Kastejournalist anders@forskning.nomobil: 918 51 785
Anders Moen Kaste
journalist
anders@forskning.no
mobil: 918 51 785
Alette Bjordal Gjellesvikredigerer sciencenorwayalette@forskning.no
Alette Bjordal Gjellesvik
redigerer sciencenorway
alette@forskning.no
Bård Amundsen journalistbard@forskning.nomobil: 905 72 204
Bård Amundsen
journalist
bard@forskning.no
mobil: 905 72 204
Eldrid Borgan journalist eldrid@forskning.nomobil: 980 65 465
Eldrid Borgan
journalist
eldrid@forskning.no
mobil: 980 65 465
Elise Kjørstad journalist elise@forskning.nomobil: 993 97 502
Elise Kjørstad
journalist
elise@forskning.no
mobil: 993 97 502
Ida Irene Bergstrømjournalist ida@forskning.nomobil: 470 18 335
Ida Irene Bergstrøm
journalist
ida@forskning.no
mobil: 470 18 335
Ingrid Schoujournalistingrid.schou@forskning.nomobil: 928 24 865
Ingrid Schou
journalist
ingrid.schou@forskning.no
mobil: 928 24 865
Lasse Biørnstad journalist lasse@forskning.nomobil: 971 23 112
Lasse Biørnstad
journalist
lasse@forskning.no
mobil: 971 23 112
Marte Dæhlenjournalistmarte@forskning.notlf: 414 48 236
Marte Dæhlen
journalist
marte@forskning.no
tlf: 414 48 236
Nina Kristiansen journalist nina@forskning.nomobil: 414 55 513
Nina Kristiansen
journalist
nina@forskning.no
mobil: 414 55 513
Siw Ellen Jakobsenjournalist siw@forskning.nomobil: 997 33 141
Siw Ellen Jakobsen
journalist
siw@forskning.no
mobil: 997 33 141

Medlemsdesken:

Alf Tore Øksdalredigerer medlemsdesken Alf.Tore.Oksdal@forskning.nomobil: 901 06 180
Alf Tore Øksdal
redigerer medlemsdesken Alf.Tore.Oksdal@forskning.no
mobil: 901 06 180
Sigrun Dancke Skaareredigerer medlemsdesken / kursansvarligsigrun@forskning.nomobil: 951 76 193
Sigrun Dancke Skaare
redigerer medlemsdesken / kursansvarlig
sigrun@forskning.no
mobil: 951 76 193

Administrasjon og salg:

Preben Forbergøkonomi- og administrasjonssjef og salg stillingsmarkedetpreben@forskning.nomobil: 413 10 879
Preben Forberg
økonomi- og administrasjonssjef og salg stillingsmarkedet
preben@forskning.no
mobil: 413 10 879

I permisjon:

Ingrid Spilde journalist ingrid@forskning.nomobil: 995 66 011
Ingrid Spilde
journalist
ingrid@forskning.no
mobil: 995 66 011
Powered by Labrador CMS